Çelebizade Cami ve Yurt Halıları

Kaliteli, uzun ömürlü ve hepsi birbirinden sağlam cami ve yurt halıları.

Çelebizade Halı, tüy ya da toz bırakmayan özelliği ile temiz ve kullanışlı olmanın yanı sıra uzun yıllar kullanımıyla fark yaratıyor.

Tüy ya da toz bırakmayan özelliği ile temiz ve kullanışlı antistatik ve insan sağlığına uyumlu halılar ile sağlığınız daima önceliğimiz.

Cami Halıları

Çelebizade Halı olarak, koleksiyonumuzda her zevke ve her tarza uygun halılar bulundurmak için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızın sonucunda birbirinden farklı ve birbirinden şık cami halısı desenleri elde ettik. Mesela caminizin iç mimarisinin ve dekorasyonunun daha sade halılar için uygun olduğunu düşünüyorsanız saflı cami halısı modellerimiz, eğer daha mistik desenli halılar için uygun olacağını düşünüyorsanız göbekli cami halısı modellerimiz sizler için iyi seçenekler olabilirler. Birbirinden güzel, birbirinden estetik, pek çok desen ve renk seçeneğine sahip cami halılarımız içerisinde mutlaka siz de caminiz için uygun bir cami halısı bulacaksınız. Farklı cami halıları, cami halısı desenleri, renkleri ve cami halısı metrekare fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cami Halıları

Yurt Halıları

Çelebizade Halı olarak, büyük bir özenle, kaliteden ödün vermeden, çok çeşitli renk ve desen seçenekleriyle üreterek piyasaya sunmaktan onur duyduğumuz bir diğer ürün grubumuz da yurt halılarıdır. Yurt halılarında da cami halılarında olduğu gibi, uzun ömürlü olması, toz ve tüy bırakmaması, antistatik olması, antibakteriyel olması gibi özellikleriyle insan sağlığı için uygun olması taviz vermediğimiz konulardır. Yurt halıları, yurt halısı desenleri, renk seçenekleri, yurt halısı metrekare fiyatları hakkında merak ettiğiniz her konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurt Halıları