Otel Halısı - Confetti: Cami, Otel Halısı ve Suni, Sentetik Çim Halı Üretimi

Otel Halısı

OTEL HALISI MODELLERİYLE PROJELERİNİZE DEĞER KATIN

Oteller, ofisler ve diğer mimari projelerde kullanılan halılar önemlidetaylara sahiptir. Mekanın atmosferini değiştiren halılar desenleriyle ve üretildikleri malzemelerle mekanınıza yeni biratmosfer katıyor.

YILLARA MEYDAN OKUYAN OTEL HALISI MODELLERİ

Projelerde uygulanacak olan halıların en önemli özelliği yılların yıpratıcılığına karşı kendini koruyabilmesidir. İlk günkü orijinalliğini ve dayanıklılığını muhafaza eden otel halısı modelleri hem projelerinize şık çözümler sunuyor hem de uzun yıllar kullanım imkanını sunuyorum.

HEM HİJYENİK HEM TEMİZ

Gerek kir tutmama özelliği gerek hijyenik yapısıyla son ddönemlerde en çok tercih edilen halı modelleri arasında yerini alıyor. Yaşamın her alanını kapsayan bu halılar ile hem yaşam alanlarına hem hayalini gerçekleştrdiğiniz projelere yeni bir görünüm katabilirsiniz.

OTELLER İÇİN DUVARDAN DUVARA HALILAR

Kalabalık mekanların başında gelen otellerin en çok tercih ettiği model olan duvardan duvara halı ile otel odalarında hem şık hem de konforlu çözümler sağlamak mümkün. Kir tutmayan ve uzun yıllar kullanımı dayanıklı yapısı ile otel halısı modelleri en çok tercih edilen seçenekler arasında yerini alıyor.

OTELLERE ESTETİK ÇÖZÜMLER

Oteller ve özelprojeler için üretilen halı modelleri ile mekanınıza uzun yıllar kullanabileceğiniz çözümler sunmanın yanı sıra farklı bir atmosfer katmanız mümkün. Projeye özel olarak tasarlanan desen, renk ve tasarımlarla artık otel odaları hem şık hem estetik bir hale bürünebiliyor. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve kalabalık mekanlar olarak göze çarpan otellerin en çok tercih ettiği halı modeli duvardan duvara halılar ile artık iç mekanlar çok daha farklı!

MİMARLARIN ÇÖZÜM ORTAĞI OTEL HALISI MODELLERİ

Şık görünümü ve üretildiği kaliteli malzemeyle otel halısı modelleri otel ve turistik tesislerde mimarların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Özellikle kalabalık mekanlarda özel tercih sebebi olan otel halısı modelleri kalabalık mekanlar için daha kolay kullanılabilme özelliğini sunuyor. Ayrıca hijyenik yapısıyla kalabalık mekanlarda sağlık problemlerini ortadan kaldırıyor.

TASARIM EKİBİ TARAFINDAN HAZIRLANIYOR

Otel halısı modelleri arasında yerini alan “Duvardan Duvara Halılar” projelere özel olarak tasarım ekibi tarafından dizayn ediliyor ve oteller ile özel projelere sunuluyor. Farklı renk ve model alternatifleri bulunan Confetti duvardan duvara halılar bulunduğunuz mekanın dekorasyonuna en uygun modelleri sunuyor.