Confetti Bebek Halısıyla Hayata Atılan İlk Modern Adımlar - Confetti: Cami, Otel Halısı ve Suni, Sentetik Çim Halı Üretimi

Confetti Bebek Halısıyla Hayata Atılan İlk Modern Adımlar

Türkiye’nin ilk bebek odası halısı markası Confetti, desen desen, rengarenk halıları ile bebeklerin ilk adımında ailelerin yanında olmaya devam ediyor.

Confetti Design stüdyolarında bebek odaları için özel olarak tasarlanan Confetti Baby Sheep bebek halısı, yeni doğan bebeğiniz için hayalinizdeki odayı tasarlamanıza yardımcı oluyor. Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilen Confetti bebek odası halıları, antistatik ve hav bırakmaz yapısıyla güvenle tercih ediliyor.

Confetti Baby Sheep bebek halısı, kanserojen madde içermeyen kaymaz tabanıyla zemine tamamen oturarak bebekleri küçük kazalara karşı koruyor. Confetti Baby Sheep bebek halıları, üzerindeki desenlerin özel olarak el oyması şeklinde kesilmesiyle üç boyutlu bir görünüm oluşturuyor. Çevre dostu üretimiyle bebeklerin daha ilk adımlarında güvenli ve sağlıklı bir kullanım sunan Confetti Baby Sheep bebek halısı, renk ve tasarımlarıyla da ailelerin vazgeçilmezi oluyor.

http://www.baby-kidstore.com/confetti-bebek-halisiyla-hayata-atilan-ilk-modern-adimlar/